Hledáme nové SB
  • Nejlépe blog o anime,Japonsku,vocaloid - nemusí být až tak nutné
  • Sb,které nemá tak přísná pravidla ohledně komentářů a tak... SB navštěvuji pravidelně
  • Které se bude zajímat o náš blog a také nás bude chodit navštěvovat :)

Pekelně horkej advík

31. července 2012 v 14:21 | Mimi |  Mimi-rubrika
Tak jsme zpátky z advíku O(≧▽≦)O Jakej byl? Nooo...řeknu vám to hezky od začátku (ヘ。ヘ) . Už jsem u sebe měla Gakupa a ve středu přišla ke mě i Niki (*^^*). Večer byla zábava no a když jsme ulehlibylo něco kolem dvanácté (゜。゜). Druhý den jsme vstávali kolem osmé a na autobus šli v pul desáté až pak na zastávce jsme zjistili,že ten den nejede,tak jsme holt museli vzbudit s mamkou tátu aby nás odvezl do Karlových Varů a mezitím jsem byla vystresovaná jestli na advík vubec dojdem,jestli trefíme na ubytování a tak ٩(×̯×)۶. Když jsme přijeli do Karlových Varů,aby nás odvezl žluťásek nebo-li Student Agency autobus, šli jsme na tu zastávku a čekali. MEzitím se Gakupo na mě obrátil a pošeptal mi : ,,Hele ta holka má stejnej přívěšek jako já." Měl na mysli akatsuki řetízek.Prohlédla jsem si jí a měla na ruce i ochrannou čelenku listové a tak dále (^▽^) Tak jsem se na ní otočila a říkám : ,,Taky na advík?" A ona že jo a byla tam i se svým klukem - Simča a Zdeněk - Pak jsme se dohodli že půjdeme na advík a do tělocvičny spolu,což se mi pekelně ulevilo \(T∇T)/ (yatta...~).Pak jsme jeli 2hodiny asi do Prahy na Florenc kde jsem se setkala s mými dlouhodobými kamarádky,které jsem některé z nich ještě neviděla na živo. Čekali tam : Nell i Maky,po chvilce i Majča ze Slovenska a tak dále... ( ・ω・) Jenže oni jeli ještě za babičkou takže jsme se rozloučili a šli jsme hned na metro do Chodova.Když jsme přijeli jeli jsme rovnou autobusem do tělocvičny ( takže si nikdo nepamatoval cestu),protože jsme vykecávali s ErrorCosplayTeamem :D. KDyž jsme dorazili už pár lidí čekalo na otevření tělocvičny a už v tu dobu bylo hrozný horko (ー_ー ). Už nás konečně pustili.
Čekali jsme ve frontě dlouho i když jsme byli poměrně vepředu, pak na nás došla řada,odškrtli si nás,rozdali nám ubytovenky a vzhůru do tělocvičny.(づ ̄ ³ ̄)づ , už tam bylo celkem dost lidí ale my jsme si našli místo u oken a začli si vybalovat. Nikču jsem pak zatáhla nahoru po schodech,kde byly šatny a sprchy a převlíkli jsme se do cosplaye (∩_∩). Po chvilce jsme vyrazili na advík a jelikož nikdo nevěděl cestu zase jsme jeli busem a tam jsme teprve zjistili že stojí 40kč... Tak to jsme si řekli tak to nasr----.... řekli jsme si že příště už musíme pěšky ヽ(^。^)丿( u nás stojí autobus kolem 11kč :D) ,Dorazili jsme tedy a čekali frontu na advík,která uběhla asi za 15 minut takže v pohodě. Zase si nás odškrtli a my si už někam museli sednout protože to horko bylo nesnesitelný a byli jsme vyčerpaní,mezitím si mě a Niki vyfotilo pár lidí...Rozhlíželi jsme se pod advíku a koukali co prodávají,byli jsme na hrách a tak... pak jsme byli venku a fotili se skoro s každym :D .... Setkala jsem se i s Lillit(yue) nebo-li naším SBčkem,do ted jsi pamatuju jak se mě ostýchavě zeptala : Promin ty jsi Mimi? :D Chňáááá a pak mi byla svědkem na svadbě :3 Moc milá holka! (ヘ。ヘ) Další dva dny byly stějně tak horké (36 stupnu) a každý z nás měl blbou náladu a štěkali jsme na sebe a nechtěli jsme nikam chodit. Takže jsem nebylana žádný přednášce ae koupili jsme si hafo věcí :D Já : Neko ťapky,2plakáty Miku,placky ( 2 Miku,100% otaku,I'm with seme),neko čapku Niki: plyšovýho lena,placky,plakáty,figurku z bleach, gakupo : plakát,klobouk z one piece,placky a tak :D A nejepší byl stánek venku : Indian (pořad o hrách) tam byla krutá zábava a vyhrai jsme tam i plakáty a já i tričko ( teda to mi vyhrál Gakupo) :D (^v^) A nejlepší bylo když se sehnali všichni vocaloidi z advíku a udělala se jedna velka foto ^^ !!! No a když jsme šli 3. den do telocvičny začli jsme se pomalu balit a 4. jsme vstavali,dobalili jsme se,Niki nam vzala veci autobusem a my jsme sli pěšky na advík,kde nám ty věci uschovali :3 Pak jsme strávili čas v kino sále na Oban, a na zámek v oblacích :3 a pak jsme se potulovali na advíku nějak no :) Ale vedro bylo strašný až na 4.den to bylo tak nějak v pohodě a začlo i pršet. Pak jsme šli dřív z advíku (páč jsem tam už nechtěla být jak mi bylo blbě z horka) a dorazili jsme na Florenc a tam čekali 2 hodiny a bus xD ale jinak to bylo vše ok,a potkali jsme tam super lidi! :) A tady vám na konec dám tu super fotku (ono jich bylo víc ae tahle se mi libi nejvic asi)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Te. Te. | Web | 4. srpna 2012 v 13:13 | Reagovat

Ta fotka je prostě dokonalá!! *-* sakra, Te, nezáviď, nezáviď, nezáviď, no, dobře, stejně závidím :,D Příští rok se prostě musím narvat i na Advík!

2 Lillit Lillit | 17. srpna 2012 v 21:29 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsem se s váma viděla :'3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama